Україна, м Київ, Прирічна 13
ПН-СБ: 10:00-20:00
НД: 12:00-17:00

У кошику порожньо!

Купити кальяни в інтернет-магазині Ртабак

Купити кальяни в інтернет-магазині Ртабак

2019-12-12 16:13:45   0   2959

Щоб покупка кальяну доставила задоволення і продовжувала радувати кожен раз, коли захочеться зануритися в ароматне хмара тютюнового диму, потрібно правильно вибрати наргиле (так називають курильний прилад східні народи). Хороший кальян не обов'язково дорогий. Головне, щоб він задовольняв потреби щодо функціоналу, зручності, обсягу.

Про різновиди кальяну

Родом з Індії, кальян пройшов шлях від Індокитаю до Марокко, дійшов і до СНД. Модне екзотичне розвага - так його сприймали спочатку. Тепер це ритуал, задоволення, спосіб приємно провести час в теплій компанії.

Який кальян вибрати? Залежить від завдань. Якщо на кожен день для себе і без вишукувань - зручний, простий і надійний до півметра у висоту, стійкий і довговічний.

Коли потрібно «пустити пил в очі» - шукайте сувенірний. Тут східний колорит в химерному дизайні на чолі функціоналу. Сувенірними кальянами користуються з великою обережністю, не забуваючи про те, що їх призначення - прикрашати інтер'єр і дивувати гостей.

Кальян в похідному варіанті - для тих, хто не змінює звички навіть далеко від дому. Невеликий, компактний і стійкий наргиле зручно брати з собою на дачу, в подорож, на прогулянку. Переносні моделі продаються зі зручними валізами.

Де купити кальян?

Точно не в супермаркеті і не з рук. Купувати потрібно там, де знають про кальяни все, продають не тільки прилади, але і комплектуючі і витратні матеріали. Купівля кальяну в такому місці (читайте відгуки, аналізуйте репутацію, запитуйте сертифікати) застрахує від підробки - це головне.

Товари реалізуються з гарантією якості і талоном на сервісне обслуговування. Консультації досвідчених кальянщиків - бонус до покупки.

Виробник Китай - це добре?

У рейтингу надійних і функціональних кальянів китайські на першому місці. З Китаю їх возять в ОАЕ, звідти до нас. Сирійські, турецькі та єгипетські - красиві і незвичайні, але майже завжди грубої роботи. «Нутрощі» наргиле нерівні, кволі зазвичай з пластмаси замість металу з шаром хрому. Шахти і блюдця недорогих турецьких і арабських кальянів з дешевоготонкого металу, схильного до деформації.

Бренди - гарантія якості?

Лідер ринку кальянів - китайський виробник «Міцуба». Компанія продає недорогі і практичні прилади середнього класу. Наргіле преміум-класу - дітище спільного китайсько-чеського виробника «Мія». Це основні бренди, на продукцію яких потрібно орієнтуватися. Їх найчастіше і підроблюють, але крім «злизаного» зовнішнього вигляду у підробок з оригіналами немає нічого спільного.

Ознаки хорошого кальяну

Якщо досвіду у виборі кальяну немає, довіряйте консультантам магазину, де продають оригінальну продукцію. Наполягайте на описі якості збірки, складових, матеріалів. Пластик, дешевий метал намагаються приховати яскравим дизайном, прикрасами, фарбами. Майте це на увазі, аналізуючи характеристики приладу. Пам'ятайте, що головне в кальяні - функціональність, стійкість і довговічність.

Що потрібно знати про трубки?

Справжній наргиле - це завжди одна трубка. Дві, три і більше - розвага для аматорів. Довжина трубки - від метра. Матеріал - гнучкий і еластичний. Важливо, щоб на трубці не утворювалися заломи і ніщо не заважало диму досягти мети. Щоб зрозуміти, наскільки добре працює трубка, кальян потрібно тестувати або довірити тест тим, хто продає наргиле, якщо такої можливості немає. Заводські дефекти помітні при розкурюванні дерев'яних трубок. Основна проблема - стружка всередині і брак при виготовленні. Все це потрібно виявити до покупки.

Купівля без розкурювання кальяну - що перевірити?

Один з основних показників якості - герметичність. Ущільнюючі гумки між елементами (шахтою, колбою, чашею) повинні бути на місці і без дефектів. Стан роботи трубки - ще один ключовий момент. Ніщо не повинно заважати проходити повітрю. І останнє - неприпустимі витоку диму через чашу. Перевірити легко - потягніть повітря через трубку, прикриваючи долонею чашу.

Чим вища ціна - тим краще кальян?

Глибока помилка думати, що хороший кальян купити можна тільки дорого. У Києві ціна на «робочі» моделі - від 1500 грн. За ці гроші ви отримаєте відміннийфункціональний наргиле з комплектом аксесуарів.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті