Україна, м Київ, Прирічна 13
ПН-СБ: 10:00-20:00
НД: 12:00-17:00

У кошику порожньо!

Як розпалити вугілля для кальяну

Як розпалити вугілля для кальяну

2019-10-08 13:48:05   0   12807

Як розпалити вугілля для кальяну

В наші дні куріння кальяну набуває все більшої популярності, що призвело до появи на світло безлічі пристосувань для розпалювання вугілля. Щоб як слід вникнути, для чого потрібні всі ці ноу-хау, давайте розберемося, чим відрізняється звичайний вугілля для кальяну від бистроразжігающегося вугілля.

Натуральний вугілля розпалити куди складніше, ніж бистроразжігающійся. Чому ж в такому випадку досвідчені кальянокурільщікі воліють натуральний вугілля бистроразжігающемуся. З дуже простої причини: натуральний вугілля не містить небезпечних хімічних домішок, шкідливих для здоров'я. Тривалість горіння натурального вугілля довше ніж бистроразжігающегося, тому його єдиним недоліком є процес тривалого розпалювання. Проте заради отримання задоволення від куріння кальяну і збереження свого здоров'я цим недоліком можна знехтувати. Жоден поважаючий себе шанувальник Кальянокуренії не стане користуватися бистроразжігающімся вугіллям.

Деревне вугілля для кальяну, крім своєї натуральності, надає диму особливий приємний смак. Деревне вугілля зазвичай виготовляється з різних порід деревини. Це вугілля зберігає тепло тривалий час, не видає неприємних запахів і диму. Таке вугілля з успіхом можна розпалити, використовуючи турбоплітку професійну, електроплитку. Незалежно від способу розпалювання вугілля, після того, як вугілля придбає червоний колір всередині і з'явиться сірий попіл зовні, його необхідно зняти з нагрівального пристрою.

Кокосове вугілля являє собою спресований вугілля, виготовлений з шкаралупи кокосового горіха. Серед достоїнств такого вугілля його висока тепловіддача і тривалий час горіння. Як правило, дляодного кальяну оснащеного чашею середнього розміру використовується в середньому три кубика вугілля, якщо тютюн почне підгоряти, тоді в чаші залишають два палаючих кубика. Але за всі ці переваги необхідно платити, і процес розпалювання такого вугілля - заняття не з простих.

Для нагрівання кокосового вугілля може бути використана турбоплітка професійна, спеціальна плитка для кальяну, спіральна електроплитка і т.п. Для того щоб в процесі куріння запах вугілля не відчували, його необхідно добре розігріти до появи червоного кольору з усіх боків. Це може зайняти від 5 до 10 хвилин в залежності від потужності нагрівального пристрою. При нагріванні вугілля найкраще перевертати за допомогою щипців, тоді він швидше досягне необхідної температури.


Як розпалити вугілля для кальяну. Поради професійного кальянокурільщіка.


Існує безліч різноманітних способів розпалювання кальянного вугілля. Всі вони мають свої переваги і недоліки в залежності про обстановки і умов місцезнаходження.

Якщо ви перебуваєте в екстремальних умовах - де-небудь на природі, на пікніку - один з варіантів розпалити деревне або кокосове вугілля полягає в тому, щоб скористатися газовим пальником. За допомогою газового пальника можна розпалити кальянний вугілля всього за кілька хвилин, і спокійно насолоджуватися курінням кальяну в невимушеній обстановці. У такого пристосування є ряд переваг: вони прості у використанні, мають змінний балон і не займають багато місця. Асортимент виробів завжди дозволяє вибрати найбільш підходящу газовий пальник.

Спеціальна плитка для розпалювання вугілля - також непоганий пристосування для розпалювання вугілля. Перевагою такого методу є рівномірне нагрівання вугілля. При цьому звичайна плита зберігається в чистому вигляді, не дивлячись на те, що від цієї процедури вона брудниться і псується. Вартість такої електричної плитки невисока, виглядає вона досить естетично і займає небагатомісця.

Звичайна спіральна електроплитка - один з варіантів розпалювання вугілля: досить покласти вугілля на нагріту спіраль плитки, щоб вони нагрілися. Які б вугілля не були, не можна їх класти для розігріву на стеклокерамические, варильні або індукційні покриття, наприклад плиту або сковорідку. При нагріванні вугілля на цій поверхні може статися її пошкодження, утворюються тріщини - і сковорідка або плита просто псуються.

Найпростіша відповідь на питання як розпалити вугілля для кальяну - це скористатися звичайною конфоркою, спостерігаючи, як поступово нагрівається вугілля. Якщо плита має керамічне покриття, необхідно покласти що-небудь поверх, інакше поверхня може пошкодитися: покладіть, наприклад, сковорідку, а вже зверху на неї вугілля.

Звичайно, якщо ви перебуваєте на природі і зіткнулися з проблемою, як розпалити вугілля для кальяну, вам напевно знадобиться газовий пальник зі змінним балоном. На рибалці, в турпохід, на пікніку таке пристосування вам дуже придасться, щоб досить швидко розпалити вугілля для кальяну. Звичайно, виникає необхідність час від часу заправляти цей пристрій, але заради споглядання красивого природного пейзажу і відпочинку на свіжому повітрі з цими незручностями можна миритися.

Звичайно, стояти зі щипцями в руці і тримати вугілля над газовою плитою вам коли-небудь набридне. Тоді найкращим рішенням буде придбати професійну турбоплітку для розпалювання кальянного вугілля. Така плитка здатна швидко нагріватися і набирати необхідну температуру для нагрівання вугілля. На ній вугілля дуже швидко розжарюється, тому вам не доведеться втомлювати себе і свою компанію в очікуванні ритуалу Кальянокуренії. Завдяки високій потужності в 450 Вт вугілля нагрівається швидко, а можливість використовувати плитку від мережі дозволяє застосовувати її скрізь, де є розетка. Висока якість цього пристосування, компактність і зручність застосування робить пристрій відповідним не тільки для приватного використання, але і дляексплуатації в ресторанах, кальян-барах і взагалі скрізь, де куриться кальян.

Завдяки простоті турбопліткі професійної ви будете позбавлені від необхідності довго готуватися до процесу Кальянокуренії, а компактність моделі дозволить при необхідності швидко перемістити її в потрібне місце.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари