Україна, м Київ, Прирічна 13
ПН-СБ: 10:00-20:00
НД: 12:00-17:00

У кошику порожньо!

Купити кальян в Києві - про фізику куріння і підготовку

Купити кальян в Києві - про фізику куріння і підготовку

2019-12-12 15:43:26   0   795

Легко купити кальян в Києві, замовити тютюн і вугілля з доставкою. Все це привезуть додому, відправлять поштою в будь-яке місто України. Повний набір комплектуючих, навіть дорогий і брендовий не гарантує комфортне куріння. Щоб все вийшло, навіть якщо немає досвіду і знань, потрібно зануритися в ази. Почнемо з головного.

Як працює кальян?

Тютюнова суміш (називають Муассель) складається з листя тютюну, меляси (сироп), гліцерину і ароматизаторів. Суміш нагрівається, сироп випаровується, з'являється дим. Втягуючи його через трубку, ви запускаєте процес: повітря проходить через вугілля до тютюну в чаші, суміш нагрівається, утворюється пара (дим). Слідуючи по шахті, він очищається за рахунок конденсату, проходить через воду, де охолоджується і фільтрується остаточно. Це все. У такому вигляді - холодний, ароматний і майже чистий, дим потрапляє в легені.

Тепер про конструкцію і витратні матеріали.

Колба для кальяну

За запитом «купити кальян Київ» окрім пропозицій магазинів можна вийти на поради аматорів про експерименти з наповненням колби. Замість води пропонують заливати чай, сік, молоко і навіть вино. Цього робити не потрібно. Фінальним фільтром для диму повинна стати саме вода. Причому її має бути не надто багато і не занадто мало - рівно стільки, щоб дим занурювався в неї на 3 см, виходив легким і чистим.

Тютюн та заправка для кальяну

Вирішили купити кальян в Києві, не полінуйтеся почитати про тютюн. Радимо починати з класики - serbetli, afzal і adalya. Недорогі і димні, ароматні і смачні - то що потрібно, щоб розкуштувати і визначитися. Якщо є бажання вкластися, спробуйте преміум варіанти - daily hookah і darkside.

Вугілля для кальяну і екран

Вугілля для кальянів розрізняються за розміром - 22 і 25 мм. Вибирайте зручні. Ті, що трохи менше - для кращого контролю спека.

У ролі екрану - фольга або колодка. Якщо ідея купити кальян в Києві не пов'язана з багатим кальянним минулим, то починати рекомендуємо з колодки. Вона проста в обігу, рівномірно розподіляє жар, сумісна майже з усіма видами чаш. Згодом можна переходити на класику - фольгу. Спека від неї однозначно більше, але є нюанси використання. Фольгу складають в 4 шари, роблять рівномірні отвори шилом чи дироколом і стежать, щоб вугілля розташовувався по всій поверхні і не збивався в центр.

Все, що потрібно знати всім, хто вперше ввів в пошуковик «купити кальян Київ», ви тепер знаєте. Залишилося оформити покупку. Запитайте, якщо залишилися питання.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті