Україна, м Київ, Прирічна 13
ПН-СБ: 10:00-20:00
НД: 12:00-17:00

У кошику порожньо!

Купити кальян

Купити кальян

2019-10-08 12:57:33   0   936

купити кальян

Кальяни Sherif Mamoon ще не встигли отримати таке поширення і популярність як аналогічні вироби від іншого єгипетського виробника Khalil Mamoon. Хоча насправді відмінності тільки в назві бренду і фірмовому знаку.

Трішки історії

Засновником і прабатьком кальянів Sherif Mamoon, як в іншому і більш відомих KM є Халіль Тег-ель-дин Маамун Халіль). У XVIII ст. йому було присвоєно титул Ефенді (за аналогією з англійським "сер"). Основний його сферою діяльності був ремонт масляних ламп. Часто Ефенді мамуна залучали до реставрації різних виробів в палаці правителя Османської імперії.

Приблизно в той же час майстром був виготовлений і перший кальян, згодом дарований правителю Єгипту Мухаммеду.

До речі, саме цей кальян став приводом для суперечок на тему, чия це винахід турецьке або єгипетське. Це пояснюється тим, що майстер Мамун виготовив його дійсно перебуваючи на території Туреччини. Справедливості заради слід зазначити, що кальяни були відомі і набагато раніше, але вони тоді мали дещо інше призначення і вид (гоза, бори). Але виріб Ефенді мамуна вже тоді мало вигляд, що дуже нагадує сучасні кальяни KM і Sherif Mamoon.

Майстер постійно удосконалював майстерність, а свої навички передав у спадок синові. Так триває і досі. Але зовсім недавно двоє спадкоємців відомого роду майстрів вирішили розділити бізнес. Тепер один з братів випускає кальяни під брендом Khalil Mamoon, а другий Sherif Mamoon. Цим і пояснюється висока якість і схожість виробів.

Переваги кальянів Sherif Mamoon

Серед основних переваг слід виділити:

- неперевершена якість;

- впізнаваний дизайн;

- надійність і довговічність;

- витонченість і вишуканість візерунків.

Впізнаваними рисами кальянів Sherif Mamoon є:

1) У більшості моделей діаметр шахт (внутрішній) становить 150 мм, до речі максимальний серед всіх виробників. Завдяки цьому забезпечується легка тяга.

2) Вагаколби - 2-3 кг. Це надає виробу стійкість і надійність.

3) При виробництві використовуються нержавіюча сталь, мідь, латунь (жовта і червона), цинк.

4) Наявність досить помітних швів від пайки. Зараз багато виробників використовують з'єднання на різьбі, що робить їх більш естетичними, але і менш довговічними. До того ж шви надають виробам свій неповторний шарм і вишуканість.

5) Виріб незбиране, без розбірних деталей (крім клапана).

6) Особливий стиль візерунків і декорування.

Купити кальян Sherif Fawzy в Києві

Кальяни Sherif Fawzy - це вироби найдавнішої єгипетської майстерні, яка виготовляє одні з найвідоміших в світі кальянів Sherif Fawzy. Історія фірми бере свій початок з XVIII століття. Сьогодні купити кальян Sherif Fawzy в Києві можна в нашому інтернет-магазині.

Характерні особливості SF

Щоб розібратися у відмінностях між двома відомими брендами Єгипетських кальянів, необхідно трохи зазирнути в історію цих кальяну фірм. Їх засновником є пра- пра- прадід сьогоднішніх власників двох компаній KM і SF. Майстерність виготовлення найзнаменитіших на сьогоднішній день кальянів відточувалося протягом багатьох десятиліть і навіть століть, і передавалося у спадок від батька до сина. Так було до недавніх пір, поки два спадкоємця великого майстра не вирішили розділити бізнес. Таке рішення і стало причиною появи на ринку виробів під ще одним брендом Sherif Fawzy.


Тому про якість і дизайні кальянів Sherif Fawzy особливо розповідати не треба. Вони практично повністю аналогічні знаменитим виробам під назвою Khalil Mamoon. Сьогодні купити кальян Sherif Fawzy в Києві - це придбати дійсно високоякісний виріб, яке не тільки приємно курити, але можна використовувати як елемент декору в інтер'єрі будь-яких приміщень, будь-то квартира, приватний будинок, кабінет, ресторан або миниотель.

Впізнаваними кальяни Sherif Fawzy роблять:

- великий діаметр трубки шахти - 12 мм;

- тільки якісні матеріали -мідь, латунь, нержавіюча сталь;

- ручна робота;

- відсутність розбірних елементів;

- надійна пайка (сліди видно при близькому розгляді);

- арабські елементи витонченого орнаменту;

Sherif Fawzy - в подарунок

Купити кальян Sherif Fawzy в Києві в якості подарунка можна в нашому інтернет-магазині. Менеджери компанії завжди допоможуть розібратися в особливостях кожної моделі і підібрати найбільш підходящий варіант. А вибирати дійсно є з чого. Будь-кальян SF - це по-справжньому царський подарунок шанованій людині. Адже не випадково саме їх вважають за краще мати Королівські сім'ї, арабські шейхи і султани.

Купити кальян Sherif Mamoon значить вибрати бездоганну якість

Серед усього розмаїття кальянів особливо виділяються вироби під брендом Sherif Mamoon. Обумовлено тим, що ці кальяни відрізняються насамперед надійністю, довговічністю і бездоганною якістю, яке пройшло перевірку століттями. Так, незважаючи на відносно невеликий вік даного бренду, купити кальяни Sherif Mamoon сьогодні можна не тільки в Єгипті, але і практично в будь-якому куточку земної кулі.


У чому секрет популярності


Якщо кальяни Халіл Мамун за два століття зуміли стати №1, то Sherif Mamoon - це його молодший брат як в прямому, так і переносному значенні. Обидва бренди належать двом братам, які є прямими спадкоємцями великого майстра Ефенді Мамун (засновника всесвітньо відомої майстерні з виробництва кальянів в Єгипті).

Головні особливості виробів:

- виготовляються вручну;

- в процесі роботи досвідчені майстри використовують тільки якісні матеріали, такі як: мідь, цинк, латунь, нержавіюча сталь;

- вивірені і перевірені століттями технології;

- традиційні форми, витончений дизайн, арабські та мусульманські мотиви в оформленні.


Все це робить кальяни Sherif Mamoon такими ж впізнаваними в усьому світі. Але все ж характерною особливістю є 150 міліметровий внутрішній діаметр трубки шахти, щоробить куріння кальяну максимально комфортним і приємним. Кімната для куріння суміш протягом усього процесу не перегрівається і аромат її весь час залишається незмінним. Вага такого виробу становить близько 2,5 кг, а деякі моделі і більше. Кожен виріб має бездоганний зовнішній вигляд, прикрашене, виконаним вручну, орнаментом в арабському стилі.


Сьогодні купити кальян Sherif Mamoon - це підкреслити свій смак, стиль і розуміння культури Кальянокуренії. Саме тому цей бренд нерідко вибирають арабські Шейхи і султани, що зайвий раз підкреслює їх якість і вишуканість. Такий подарунок відмінно підійде навіть некурящому людині, як сувенір і додасть в інтер'єр будь-якого приміщення східний колорит. А якщо до цього додати, що в продажу є досить широкий асортимент кальянів Sherif Mamoon, то можна сміливо стверджувати - у нас кожен клієнт зможе підібрати найбільш підходящий варіант.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті