У кошику порожньо!

Магазин кальянів в Києві - Rtabak

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КАЛЬЯНІВ ТА ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ - РТАБАК

Кальян – це мистецтво куріння, яке прийшло в Європу зі східного світу. Традиційний індійський кальян вважався національним культурним надбанням до 19 століття, поки недосвідчені туристи не відчули неймовірну насолоду і не пізнали особливість споконвічного східного відпочинку. Так кальян швидко поширився по мусульманському світу, а незабаром підкорив європейський ринок.

Згодом східні гуру стали створювати екзотичні ароматизовані наповнювачі для кальяну, доповнювати пристосування різними чашами і комплектуючими, і передали свою майстерність світовим компаніям. Використання кальяну стало незмінним атрибутом галасливих вечірок, дівочих і чоловічих посиденьок, і просто предметом культурного і приємного відпочинку в кафе, пабах і барах.

Сучасні Кальяни виготовлені з нержавіючої сталі, замість міді і латуні, а гнучкі трубки виконують на основі силікону. Ці сприятливі зміни у виробництві відкрили дизайнерам нові можливості для реалізації креативних ідей оформлення кальянів. Також збільшився термін служби кальянів, зникли сторонні запахи при курінні, і проблема корозії стала неактуальною. Такі Кальяни вважають більш безпечними, антибактеріальними і практичними.

інтернет-магазин РТАБАК - пропонує своїм клієнтам придбати сучасні кальянні установки для домашнього використання і для бізнесу. Також ми надаємо наступні послуги:

  1. Оренда кальяну для маленької і великої компанії з адресною доставкою по Києву і області.
  2. обслуговування корпоративних і неформальних зустрічей. Професійні кальянщики зададуть Східний настрій будь-якого свята і доповнять подію чудовими ароматами.& nbsp;
  3. транспортування та адресна доставка фруктової чаші.
  4. вигідна співпраця з розважальними закладами, клубами, барами і ресторанами на умовах 50% на 50% з нашим обладнанням і витратними матеріалами.
  5. оптовий і роздрібний продаж.
  6. сприяємо у відкритті кальянного бізнесу, надаємо консультації, проводимо майстер-класи, вчимо секретам і тонкощам майстерності, демонструємо калькуляційну карту, а також налагоджуємо поставки витратних матеріалів за найвигіднішими цінами.

МАГАЗИН «РТАБАК» в Києві

За 6 років професійної діяльності ми протестували особисто весь товарний асортимент, вивчили особливості кожного приладу і відпрацювали ідеальну техніку приготування кальяну. Ми майстри і професіонали своєї справи, щодня поліпшують свої знання і навички.

Розширюючи горизонти, ми відкрили послугу доставки кальянів за допомогою логістичної компанії Нова пошта.

Купуючи товари в нашому магазині, ви можете бути впевнені в якості продукції і цілісної доставки. Надійна транспортувальна упаковка дозволяє відправляти кальяни і витратні матеріали в усі великі міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми.