В корзине пусто!

-Солодкий мундштук Зелене яблуко

-Солодкий мундштук Зелене яблуко
Есть в наличии 20 20 грн. Задать вопрос
Доступность: Есть в наличии
Код товара: 14580
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Быстрая доставка товаров по всей стране!

Опис:

Солодкий мундштук Яблуко

Солодкі мундштуки дозволять по-новому насолодитися улюбленими смаками кальянного тютюну. Підсилюють чи додають смак основного аромату чаші. Мундштук є льодяником на порожній паличці.

Солодкі мундштуки продумані до найдрібніших деталей і забезпечують комфортність і безпеку під час використання. Це спеціальні солодкі мундштуки, льодяники, зроблені для зручного куріння кальяну, а також посилюють і продовжують смак, роблячи процес куріння ще бажанішим. У їх виробництві використовуються тільки натуральні інгредієнти, які були ретельно відібрані та протестовані перед використанням. Якщо спочатку куріння користуватися солодким мундштуком, можна відчути сильніший ефект від куріння, оскільки рецептори активніше працюють. Ви відразу ж відчуваєте переплетення ароматів, яке навряд чи вдасться з чимось порівняти. Другий варіант використання це після півгодини надіти на мундштук кальяну солодкий мундштук і збільшити тривалість покура.

Такий спосіб нам видається цікавішим. Коли вже ароматика тютюну згасла і кількість диму значно менше скористатися цукеркою дуже нестандартно, до того ж комфортно. /hTyUbgkqBg0" width="640" height="360" class="note-video-clip">

Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв