У кошику порожньо!

Купити турецький кальян – Mr. EDS

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
0
1
0
0
0
0
0
1
1
1
1
1
1
0
-->> Промо ролик кальяну E23 SMALL KING ..
На складі
3 255 грн.
0
- >> Промо ролик кальяну E23 SMALL KING ..
На складі
3 255 грн.
0
- >> Промо ролик кальяну E23 SMALL KING ..
На складі
3 255 грн.
0
- >> Промо ролик кальяну E23 SMALL KING ..
На складі
3 255 грн.
0
- >> Промо ролик кальяну E23 SMALL KING ..
На складі
3 255 грн.

Купити турецький кальян Mr. EDS в Україні..

Де придбати турецький кальян mr eds?

У нашому інтернет-магазині великий вибір моделей кальянів mr. Eds, є з чого вибрати та купити з доставкою по Україні. Найактуальніші марки наступні:

Турецький кальян із нержавіючої сталі?

Так все вірно! Турецькі кальяни зробили дуже великий крок уперед і тепер це дуже гідні кальяни з турецьким колоритом та сучасними тенденціями. Моделі кальянів Mr. EDS поставляються в компактній коробці з картону, і, що найцікавіше, в комплект кальяну входить сумка для транспортування. Потрібно відзначити, сумки можуть відрізнятися за формою залежно від моделі, але всі вони досить зручні і функціональні, збільшена кількість кишень і додаткових відділів значно полегшують і систематизують зберігання комплектуючих та аксесуарів вашого кальяну.

Якість куріння кальяну завжди на найвищому рівні, незалежно від того, високий кальян або маленький. Колби кальянів зроблені зі спеціальними вирізами на дні з додатковим покриттям, що додає стійкості кальяну і перешкоджає ковзанню. Ця новація по функціоналу замінює традиційну силіконову підставку під кальян, які завжди було важко підібрати під потрібну форму колби кальяну. Тепер у цьому немає потреби.

Окремо слід зазначити й інші складові кальяну. Шахта кальяну зазвичай зроблена з нержавіючої сталі, але є моделі з алюмінію або анодованого алюмінію. Діаметр шахти відмінно підібраний під висоту кальяну, будь-яка модель кальяну не має недоліків у тязі. Надійно з'єднується шахта кальяну з колбою за допомогою різьблення.

Окремою фішкою кальяну є продування кальяну, видування диму відбувається практично миттєво, подібного немає в кальянах інших брендів. Зверху кальян теж у повному порядку, якісна тарілка, одна з найкращих за якістю на наш погляд, завтовшки кілька мм, не гнеться і не вібрує, є фірмовий логотип. Метал добре оброблений і залишає слідів.   

Силіконовий шланг з мундштуком з'єднується з шахтою з'єднувачем, цей тип кріплення дуже надійно фіксує шланг і не потрібен додатковий ущільнювач, подібний варіант використовується в багатьох сучасних кальянах, лідерах своєї галузі.

Надзвичайно підійшов виробник до питання колби для кальяну, крім згадуваного вище нововведення з вирізом візерунків на дні, сама колба дуже хорошої якості. Міцне та якісне скло, надійна та компактна за розмірами, вона по праву може вважатися великим плюсом даних кальянів.