Україна, м Київ, Прирічна 13
ПН-СБ: 10:00-20:00
НД: 12:00-17:00

У кошику порожньо!

кальяни електронні

На сторінці:
Сортувати:
кальяни електронні

Електронний кальян купити

Всім, хто планує електронний кальян купити для розваги і атмосферного ароматного куріння не обов'язково знати, що в основі його роботи пиролитический процес, тобто - розпад органічних сполук під впливом високої температури. Досить розуміти, що електронний кальян працює за принципом електронної сигарети - при нагріванні перетворює рідину в пару.

Пристрій приладу - як все працює?

Пристрій кожної моделі індивідуально, але принцип дії і основа схожі. Електронний кальян - це корпус циліндричної форми з акумулятором і відділенням для картриджів. Зарядний пристрій підключають в нижній частині корпусу. Картриджі закріплюються у верхній частині, в відсіку під кришкою на різьбу. На кришці відсіку мундштук для куріння.

Електрокальяни бувають одноразовими. Будова їх нічим не відрізняється від класичних моделей, різниця лише в блоці живлення і картриджах. Блок живлення не заряджається, картридж, вироблений не замінюються.

Всім, у кого в планах електричний кальян купити, але не вистачає досвіду подібних придбань корисно буде знати і про будову приладу. В його основі:

► акумулятор;

► корпус;

► мундштук;

► атомайзер;

► змінні картриджі;

► зарядний блок.

Для новачків, атомайзер - розпилювач. У електрокальяне це головна деталь. Він відповідає за перетворення рідини в картриджі в пар. Чим краще виконаний атомайзер, тим смачніше, гущі і ароматні дим.

різновиди атомайзери

Електричний кальян купити в Києві? Це не складно. Вибрати правильну модель і не розчаруватися - інша справа. Звертайте увагу на тип атомайзера. Є два види: танкомайзер і картомайзера.

Танкомайзер - з атомайзери в танк-картриджі. Гідність конструкції в простоті використання. Витратний матеріал - рідина і нічого більше. Тип пристрою підходить для електронної чаші і деяких видів електронних сигарет.

Картомайзера - це атомайзер всередині одноразового картриджа. Проста і зручна конструкція, хоча і витратна через неможливість заправки блоків. Картомайзери найчастіше застосовують для заправки електронних кальянів.

Всі моделі кальянів заряджаютьсявід літій-іонних акумуляторів. Чим вище ємність батареї, тим потужніше і довше працює прилад. Середня ємність акумулятора для електронного кальяну - 800 mA/h. З такою батареєю прилад працює до 4-х годин, не вимагаючи підзарядки.

У цій категорії немає товарів.