В корзине пусто!

Чаша для кальяну Облако Flow Black on Pink-black Marble

Чаша для кальяну Облако Flow Black on Pink-black Marble
Есть в наличии 395 395 грн. Задать вопрос
Доступность: Есть в наличии
Код товара: 20042
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Быстрая доставка товаров по всей стране!

Чаша для кальяну Облако Flow Black on Pink-black Marble

Чаші російського бренду Облако викликають захват як від зовнішнього вигляду, так і від якості паління. Сьогодні їх продукція відома у багатьох країнах світу. Компанія може похвалитися продажами в Греції, Чехії, Німеччини, Казахстані, Білорусії і навіть США.

Бренд Облако є призером премії John Calliano Awards 2018 у номінації чашка року.

У виробництві чаш використовується біла глина, що застосовується в керамічних виробах високої якості, оскільки матеріал міцний і стійкий до механічного впливу, і нешкідливі для людини харчові глазурі, розроблені нашими партнерами в спеціалізованих лабораторіях, що знаходяться на території одного з традиційних російських центрів виробництва кераміки в п. Гжельский.

Додатковим гарантом якості і одночасно відмінною рисою є застосування молочення. Це технологія, що дозволяє за рахунок просочення глини молоком, перед вторинним випалюванням чаші в печі, дати кінцевому продукту додаткове органічне покриття, яке не дозволить сиропу просочувати чашу. За рахунок цього чаші забезпечують хороший контроль жару, довгий термін служби і виразний зовнішній вигляд.

Революційна лінійка Flow - цілком нова форма чаш, що дозволяє курити міцний тютюн підкреслюючи їх смак з меншими витратами вугілля. Відмінною рисою виробу є глазурований конус, з продувом повітря по всій поверхні чаші. Настільки вишукане рішення не дозволить тютюну перегрітися, підтримуючи оптимальну температуру суміші.

Характеристики:

  • Категорія Аксесуара: Чаша
  • Виробник: Облако
  • Модель: Flow
  • Країна виробник: Росія
  • Матеріал: Глина, харчова глазур
  • Форма: Phunnel
  • Висота: 12 см
  • Місткість тютюну: 15-18 грам
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв