x 

Корзина пуста

(066) 337-57-71, (067) 185-17-87, (093) 412-78-48

RTABAK.com.ua
Shop Menu

Можно ли курить кальян на улице?

Как то сидел дома и задумался а можно ли курить кальян на улице или скажем в парке? И тут я понял) А почему бы и нет. Бери себе и кури. Разве что основной проблемой может стать погода, те.. ветер снег по сути не проблема. Всегда можно покурить кальян в кальянной, в барах которые имеют площадку на открытом воздухе. Но почему бы не курить кальян просто на улице или в каком-нибудь парке? Все что вам понадобится это кальян табак и соответственно уголь. самой главной проблемой станет то как разжечь уголь для кальяна на улице. Конечно же можно использовать обычный таблеточный уголь и распалить его зажигалкой. Мой вам совет: лучше купите себе газовую горелку - что то типу газового баллона. Продают их в нашем магазине. Не всем может понравится то что вы курите кальян прямиком на открытом воздухе. Прохожие наверняка будут в шоке))) Так что по сути курите пока можно!) Нам помешает только ветер! Берите по больше фольги! Делайте колпак по выше и ок! Либо Калауд Лотус для кальяна!

Вот что можно почитать по этому поводу из закона Украины:

Стаття 13.

Обмеження щодо реалізації (продажу) та вживання тютюнових виробів Реалізація (продаж) тютюнових виробів, предметів, пов'язаних з їх вживанням, особам, які не досягли 18 років, а також реалізація (продаж) тютюнових виробів в упаковках, що містять менше ніж 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар) забороняються. Законом можуть встановлюватися й інші обмеження щодо реалізації (продажу) тютюнових виробів. Забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів:

1) у ліфтах і таксофонах;

2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;

3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;

4) на дитячих майданчиках;

5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту; { Підпункт 5 частини другої статті 13 набирає чинності з 17.06.2012 року згідно із Законом N 4844-VI ( 4844-17 ) від 24.05.2012 }

6) у під’їздах житлових будинків;

7) у підземних переходах;

8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;

9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;

10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;

11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;

12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.